ATSO Meclis Toplantısına katılan Vali Ali Mantı: “Samimiyet ve iyi niyet çerçevesinde ortak akılla hareket edeceğiz”
Aksaray Valisi Ali Mantı Ticaret Odasını Ziyaret etti. Oda Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin tarafından karşılanan Vali Mantı Kasım Ayı Olağan Meclis toplantısına katıldı.  ATSO toplantı salonunda meclis üyeleri ile görüşen Vali Ali Mantı yaptığı açıklamada Oda yönetimi ve meclis üyelerine davetleri nedeniyle teşekkür etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde Aksaray’a hizmet etmekte herkesin mükellef olduğunu belirten Vali Ali Mantı; İnşallah samimiyet ve iyi niyet çerçevesinde hep birlikte istişare ederek ortak akılla Aksaray için elimizden geleni yapacağız. Özel sektörümüz Türkiye’nin önemli kaynaklarından, dinamiklerinde birisi. İnşallah devletle beraber aynı söylemleri dile getirildiği zaman daha da verimli olacağını inanıyorum. Hepinize Aksaray’a ve Türkiye’ye yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.
ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin kendilerini ziyaret ve meclis toplantılarına katılımlarından dolayı Vali Ali Mantı’ya teşekkür ettiler.