T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 

 
KORUYUCU AİLE


Bulunduğunuz Yer: YÖNETİM  >>   Makam  >>   Vali Yardımcıları

 VALİ YARDIMCILARI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

KUBİLAY ANT


_____1969 yılında doğdu. İlkokul eğitimini Sinop, ortaokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 1990 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

_____1992 yılında Çankırı kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1994 yılında sekiz ay süre ile İngiltere'nin Hastings kasabasında meslek içi eğitim faaliyetlerinde yer aldı. 1995 yılında 82. Dönem Kaymakamlık Kursunu birincilikle tamamlayıp, müteakip sırası ile Çankırı-Korgun, Tunceli-Pülümür, Siirt-Kurtalan Kaymakamlıkları görevini yürüttü. 2002 yılında İçişleri Bakanlığı Strateji Merkezi Başkanlığı'nda görev alması sonrasında, sırası ile Ankara-Nallıhan Kaymakamlığı, Erzincan ve Rize Vali Yardımcılıkları, Kastamonu İnebolu Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

_____31.08.2012 tarihinden itibaren Aksaray Vali Yardımcısı olarak görev yapan Kubilay Ant evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

______________________________________________________________________________


TOLGA POLAT

_____1975 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana İlinde tamamladıktan sonra 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazanarak 1996 yılında aynı bölümden mezun oldu. 1997 yılında Ankara Polatlı’daki Topçu ve Füze Okulunda askerlik görevini yaptı.

_____1998 yılında Maliye Bakanlığının açmış olduğu sınavı kazanarak Adana Defterdarlığında Milli Emlak Müdürlüğünde Milli Emlak Memuru olarak memuriyet hayatına başladı. 2000 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Mersin Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirlerliği mesleğine başladı. Adana-Yumurtalık ve Hatay - Altınözü İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerini yürüttü.

_____2003 yılındaki Kaymakamlık Kursunu başarılı olarak tamamladı. Kurs sonrası, sırasıyla Adana-Aladağ, Kars-Susuz, Niğde-Çamardı, Hatay-Yayladağı Kaymakamlıkları, Bingöl ve Erzincan Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

_____İçişleri Bakanlığı’nın 2013/463 sayılı kararnamesi ile İlimize Vali yardımcısı olarak atanmıştır.
evli ve 3 çocuk babasıdır.

___________________________________________________________________________________ARMAĞAN ÖNAL

_____1981 Datça doğumludur. Lise 3. sınıfa kadar Datça'da eğitim gören Armağan ÖNAL, liseyi 1998 yılında Ankara Kaya Beyazıtoğlu Lisesi'nde tamamlamıştır. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimine başlamış, 2003 yılında bu bölümden mezun olmuştur.

_____2004 yılında Muğla kaymakam adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başlamış, Burdur İli Ağlasun ilçesi ve Bursa İli Harmancık ilçeleri kaymakam vekilliği, Giresun İli Alucra ilçesi ve Van İli Çaldıran ilçelerinde kaymakamlık ve Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, İngiltere'nin Southampton ve Manchester Üniversitelerinde 9 ay süreyle İngilizce ve Yönetim Bilimi eğitimi almıştır.

_____İçişleri Bakanlığı’nın 2013/463 sayılı kararnamesi ile İlimize Vali yardımcısı olarak atanmıştır. Hâkim Burcu YILMAZ ÖNAL ile evli olup bir kız çocuk babasıdır.Aksaray İl Genel MeclisiAksaray İl Emniyet MüdürlüğüAlo 150 BimerAksaray İl Jandarma KomutanlığıHaydi Kızlar OkulaAksaray ÜniversitesiAksaray Milli Eğitim MüdürlüğüAksaray İl Çevre ve Orman MüdürlüğüAksaray İl MüftülüğüAksaray Tarim İl MüdürlüğüAksaray Sağlık İl MüdürlüğüAksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Adres: Hükümet Meydanı 68100 AKSARAY - Telefon: 0 (382) 213 50 20 - Faks: 0 (382) 213 11 50 - E-Posta: aksaray@icisleri.gov.tr

Web sitemizi daha iyi görüntülemek için Internet Explorer 8+, Google Chrome 14+ veya Firefox 4+ tarayıcılarını kullanınız.