T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
     


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   Valilik Haberleri / Haber Paylaşma

 AKSARAY VALİSİ SELAMİ ALTINOK’UN EŞİ GÜLHAN ALTINOK’TAN BİR DİZİ ZİYARET
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

-AKSARAY VALİSİ SELAMİ ALTINOK’UN EŞİ GÜLHAN ALTINOK’TAN BİR DİZİ ZİYARET

 

      Aksaray Valisi Selami ALTINOK’un eşi Gülhan ALTINOK beraberinde Jandarma Komutanı Erdal Eren’in Eşi Sevgi EREN, Emniyet Müdürü Mustafa ŞAHİN’in eşi Havva ŞAHİN, Vali Yardımcısı Emin Sait KARAHALİLOĞLU’nun eşi Ayla KARAHALİLOĞLU ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadir Üçyıldız Huzurevi, 0-12 Yaş Grubu Cevat-Meliha Özel Çocuk Yuvası, Bakım Rehabilitasyon Merkezi ve Çocuk Evlerini ziyaret etti.

Aksaray Valiliği : Resmi büyütmek için tıklayınız...

      İl Müdürü Ramazan ALTUNDAĞ’dan bilgi alan Gülhan ALTINOK, devletin yaşlılara, bakıma muhtaç insanlara ve kimsesiz çocuklara sahip çıktığını bu amaçla hizmet eden kurumların görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyledi.

      Huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet eden ALTINOK, yaşlılara her zaman yanlarında olduklarını kendilerinin her zaman ziyaretçileri olacaklarını belirtti.

      Çocuk Yuvası ve çocuk evlerini ziyaret eden Gülhan ALTINOK yuva ve evlerde kalan çocukların bakıcı anneleri ve sorumlu öğretmenlerinden bilgi aldı.

Aksaray Valiliği : Resmi büyütmek için tıklayınız...

      Ziyaret ettiği kız ve erkek çocuk evlerinde kalan çocuklarla sohbet eden ALTINOK, çocuklara hayatta başarılı olmak için iyi bir meslek sahibi olmaları için derslerine iyi çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

      ALTINOK çocuklara ‘Her türlü imkâna sahipsiniz çalışmaktan geri kalmayın, derslerinize iyi çalışın başarılı olun iyi bir mesleğiniz olsun’dedi.

      ALTINOK çeşitli hediyeler verdiği çocuklara derslerinde başarılar diledi.

Aksaray Valiliği : Resmi büyütmek için tıklayınız...


Bu içerik toplam 640.780 kez gösterildi, Site toplam 2.433.163 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 50 kişi geziyor.


Aksaray İl Genel MeclisiAksaray İl Emniyet MüdürlüğüAksaray İl Jandarma KomutanlığıHaydi Kızlar OkulaAksaray ÜniversitesiAksaray Milli Eğitim MüdürlüğüAksaray İl Çevre ve Orman MüdürlüğüAksaray İl MüftülüğüAksaray Sağlık İl MüdürlüğüAksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Adres: Hükümet Meydanı 68100 AKSARAY - Telefon: 0 (382) 213 50 20 - Faks: 0 (382) 213 11 50 - E-Posta: aksaray@icisleri.gov.tr

Web sitemizi daha iyi görüntülemek için Internet Explorer 8+, Google Chrome 14+ veya Firefox 4+ tarayıcılarını kullanınız.