T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
     


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   Valilik Haberleri / Haber Paylaşma

 AKSARAY OSB'DE YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

_____AKSARAY OSB'DE YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

_____YATIRIMCILARA 30 BİN METREKARE DAHA PARSEL TAHSİSİ YAPILDI

_____Organize Sanayi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selami ALTINOK Başkanlığında; Aksaray Belediye Başkanı OSB Başkan Vekili Nevzat PALTA, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yusuf İNCEER, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali ÖZTÜRK, OSB Bölge Müdürü İsmet ÇAĞLAR'ın katılımıyla yapıldı.

_____Valilik Makamında yapılan toplantı sonunda açıklamada bulunan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aksaray Valisi Selami ALTINOK;  Aksaray OSB ye yoğun taleplerin devam ettiğini 30 bin metrekare daha parsel tahsisi yaptıklarını söyledi. 

Aksaray Valiliği : Resmi büyütmek için tıklayınız...

_____Her toplantıda yatırım taleplerini değerlendirdiklerini ifade eden Vali Altınok yaptığı açıklamada 'Organize sanayimizin yönetim kurulu toplantısını yaptık. Arkadaşlarımızla beraber bu gün 30 dönüm civarında bir arsa tahsisi yaptık. Yeni yatırımcılarımıza arsa verdik. OSB'de ki eksikliklerin giderilmesi devam eden altyapı durumunu ele aldık. Aksaray bütün avantajları ile yatırımcılarımızın en gözde vilayetleri arasında ön sıralarda yer almaya devam ediyor. Bizlerde yatırımcılarımızın bütün sorunlarının çözümü için gayret gösteriyoruz.'diye konuştu. 

_____OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aksaray Belediye Başkanı Nevzat PALTA ise yaptığı açıklamada, 2013 yılının Aksaray'a yatırım konusunda bereketli geldiğini söyledi. 

_____'Neredeyse her hafta bir araya geliyoruz' diyen Belediye Başkanı Nevzat PALTA, 'En geç 15 günde bir araya geliyoruz. Onlarca dönüm hatta yüzlerce dönüm arazi tahsisi yapıp yüzlerce insanımıza iş aş ekmek bulma konusunda istihdam oluşturmuş oluyoruz. Bu yılın başlangıcı bereketli oldu. Bundan sonra da inşallah Aksaray’ımızın önünü açacak daha kaliteli ciddi yatırımcıların taleplerini değerlendireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun'dedi.


Bu içerik toplam 640.754 kez gösterildi, Site toplam 2.433.112 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 98 kişi geziyor.


Aksaray İl Genel MeclisiAksaray İl Emniyet MüdürlüğüAksaray İl Jandarma KomutanlığıHaydi Kızlar OkulaAksaray ÜniversitesiAksaray Milli Eğitim MüdürlüğüAksaray İl Çevre ve Orman MüdürlüğüAksaray İl MüftülüğüAksaray Sağlık İl MüdürlüğüAksaray İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Adres: Hükümet Meydanı 68100 AKSARAY - Telefon: 0 (382) 213 50 20 - Faks: 0 (382) 213 11 50 - E-Posta: aksaray@icisleri.gov.tr

Web sitemizi daha iyi görüntülemek için Internet Explorer 8+, Google Chrome 14+ veya Firefox 4+ tarayıcılarını kullanınız.