Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler devam ediyor
Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Olağanüstü Hal kapsamında yapılan düzenlemeler ile 25 Ağustos 2017 tarihinde yayımlanan Resmi Gazetede yer alan Kanun Hükmünde Kararnamelerin 694 sayılı kararının 202. Maddesi ile Sultanhanı Beldesi Aksaray’ın 7. İlçesi olması münasebeti ile Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Solak, Sultanhanı’nın İlçe olmasını ve yapılması gerekenleri görüşmek için Vali Aykut Pekmez ile istişare etmek istediklerini belirtti. Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Fahri Solak’ı makamında ağırlayarak, Solak ve Sultanhan’lılara ilçeliğin hayırlı olmasını söyledi.
Almanya Aksaraylılar Dernekler Birliği Federasyonundan Vali Aykut Pekmez’e ziyaret.
Almanya Aksaraylılar Dernekler Birliği Federasyonu Başkan Vekili ve Almanya Kederli Köyü Derneği Başkanı İlhan Keleş Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Misafirini Valilik Makamında ağırlayan Vali Pekmez, Keleş’den Dernekler ve Federasyon hakkında bilgiler aldıktan sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Gökler Köyü Muhtarı Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Ortaköy İlçesine bağlı Gökler Köyü Muhtarı Kudret Tekden Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret etti. Vali Pekmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tekden’e teşekkür etti.
Şehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un Ailesi Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Şehit Polis Memuru Sefa Altınsoy’un babası Faruk Altınsoy beraberinde şehidimizin annesi Fatma Altınsoy ve kuzeni Yasin Akça ile beraber Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Pekmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şehidimizin babası Altınsoy ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.